MiVPN MiVPN.
MiVPN Cloud

A túa propia IP fixa,
no país que escollas

Un servidor VPN só para ti nun de 20 países. Non precisas nada na casa: creámolo nuns minutos e encargámonos de todo.

IP fixa só para ti 20 países Dispositivos ilimitados
MiVPN Cloud O teu servidor na nube
EspañaFranciaAlemañaItaliaReino UnidoPaíses BaixosSueciaPoloniaEstados UnidosCanadáMéxicoBrasilChileXapónCorea do SurSingapurIndiaIsraelAustraliaSuráfrica
VPN conectada A túa IP fixa
20 países Ti escolles onde

O teu servidor VPN.
Sen ter nada na casa.

As VPN comerciais reparten a mesma IP entre miles de persoas. MiVPN Cloud dáche unha só para ti: sempre a mesma, no país que escollas. Os teus dispositivos saen a internet desde o teu propio servidor, sen compartilo con ninguén.

IP fixa e só túa

Sempre a mesma IP. Ideal para accesos de traballo, listas brancas e servizos que bloquean as IP compartidas.

20 países

Europa, América, Asia, Oceanía e África. Escolles o país ao contratar e dámosche un servidor alí.

Dispositivos ilimitados

Móbil, ordenador, tableta ou tele: conecta todos os que queiras coa app MiVPN.

Encargámonos de todo

Creamos o servidor, actualizámolo e vixiámolo. Non miramos o que fas en internet.

Como funciona

Listo nuns minutos, sen instalar nada na casa.

1

Escolle o país

Ao contratar, marca o país onde queres a túa IP fixa.

2

Creámolo por ti

Nuns minutos o teu servidor está listo. Chégache un correo coa túa IP.

3

Conecta os teus dispositivos

Instala a app MiVPN, entra coa túa conta e crea un cliente por dispositivo. Ás outras persoas, convídaas.

MiVPN Cloud vs. VPN comercial

As dúas protexen a túa conexión. Só unha che dá unha IP propia.

VPN comercial

  • IP compartida con miles de usuarios
  • A IP cambia cada vez que te conectas
  • Bloqueos e captchas polo que fan outros
  • Non serve para listas brancas
  • Servidores saturados nas horas punta

MiVPN Cloud

  • IP fixa só para ti
  • Sempre a mesma IP
  • IP limpa, sen historial doutros
  • Funciona con listas brancas e accesos de traballo
  • Un servidor enteiro para ti

Un prezo, todo incluído

Sen permanencia. Cancela cando queiras.

MiVPN Cloud Impostos incluídos
$11,99/mes
  • IP fixa no país que escollas
  • Dispositivos ilimitados
  • 1.800 GB de tráfico ao mes
  • Apps para Android, iOS, Windows, Mac, Linux e Android TV
  • Actualizacións e vixilancia incluídas
Contratar MiVPN Cloud
MiVPN Cloud Impostos incluídos
$119/ano
  • IP fixa no país que escollas
  • Dispositivos ilimitados
  • 1.800 GB de tráfico ao mes
  • Apps para Android, iOS, Windows, Mac, Linux e Android TV
  • Actualizacións e vixilancia incluídas
Contratar MiVPN Cloud

Normas de uso

Preguntas frecuentes

O que máis nos preguntan sobre MiVPN Cloud.

En que se diferencia de MiVPN na casa?

MiVPN na casa usa a túa conexión e a túa IP da casa, e permíteche entrar na túa rede (ficheiros, cámaras, ordenadores). MiVPN Cloud non precisa nada na casa: dáche unha IP fixa no país que escollas, nun servidor só para ti. Non dá acceso á rede da túa casa.

Podo escoller a cidade?

Escolles o país. Dentro dese país asignámosche un dos centros de datos dispoñibles.

Podo cambiar de país máis adiante?

Polo de agora o país escóllese ao contratar. Se precisas cambialo, escríbenos desde o chat de soporte e mirámolo contigo. Ten en conta que noutro país a IP sería outra.

Cantos dispositivos podo conectar?

Todos os que queiras, sen límite. Desde a app creas un cliente por dispositivo, que usas coa túa conta. Se é para outra persoa, convídaa: terá o seu propio usuario e contrasinal.

Que pasa se chego aos 1.800 GB do mes?

Avisámoste por correo ao chegar ao 80 %. Se chegas ao tope, o servidor ponse en pausa ata o día 1 do mes seguinte e volve funcionar só, coa mesma IP. Como referencia, 1.800 GB son unhas 600 horas de vídeo en HD.

Miráis o que fago en internet?

Non. Só contamos cantos GB usa o teu servidor para o tope mensual. Se recibimos unha queixa de abuso sobre a túa IP, avisarémoste, tal como explican as normas de uso.

Teño acceso de administrador ao servidor?

Non. O servidor xestionámolo nós: creámolo, actualizámolo e protexémolo. Ti só tes que conectar os teus dispositivos.

Que pasa se cancelo?

O teu servidor segue funcionando ata o final do período pagado e uns días máis. Despois borrámolo e a súa IP deixa de ser túa. Se volves, creámosche un novo en minutos, con outra IP.

Listo para ter a túa propia IP fixa?

Escolle o país e nuns minutos terás o teu servidor VPN funcionando, só para ti.

Conéctate coa app MiVPN

Google Play App Store